Černá kočka, která málem zemřela steskem po majitelce, chce nový domov

07.12.2013 21:20

Černá kočka přináší podle pověry lidem smůlu. O opaku chce přesvědčit kočka Tchulli, která zatím neměla jednoduchý život. Vystřídala již několik majitelů, stále však hledá toho pravého. Naději má spolu s dalšími na umisťovací výstavě tento víkend.
Život dnes šestileté kočky Tchulli vůbec nezačal špatně. Několik let žila u hodné majitelky, která ji rozmazlovala. Vše však překazila nemoc majitelky. Její děti byly schopné postarat se o svou matku, ale Tchulli musela z domu. Tak se poprvé dostala do útulku.

Pobyt v útulku pro Tchulli nebyl veselý, velmi se jí stýskalo po majitelce. Málem zemřela. Přestala jíst a pít, jen spala a stravu přijímala jen stříkačkou. Nakonec se během čtvrtroku dala dohromady a našla nové majitele.
U těch vše zpočátku probíhalo dobře, po půl roce však kočku vrátili zpět. Tchulli přišla do útulku vyhublá, za krkem velkou hnisavou ránu. Majitelé neřekli, co se stalo, ale veterinářka se domnívá, že Tchulli pustili přes varování ven, kde se porvala se psem či kocourem a pak bloudila a dlouho hledala cestu domů.
V útulku následovala dvouměsíční rekonvalescence, po které Tchulli byla umístěna k pánovi, který doma již kočky měl a v útulku byl známý svou zodpovědností. Ale ani u něj Tchulli své štěstí nenašla. Nezvykla si na ostatní kočky, které ji nepřijaly mezi sebe.

Zdroj: https://hobby.idnes.cz/vystava-kocek-umistovaci-vystava-drm-/hobby-mazlicci.aspx?c=A131205_130557_hobby-mazlicci_bse